Ar verta rinktis Toyota?

toyota modeliaiToyota – viena populiaresnių automobilių markių Lietuvoje. Ir nenuostabu – japonų sukurti Toyotų modeliai tenkina kone kiekvieno lietuvio poreikius. Tarp Toyota modelių rasime mažų gabaritų ekonomiškų automobiliukų (Toyota Aygo, Toyota Yaris), skirtų važinėti po miestą, iš darbo ir į darbą. Tačiau tuo pačiu japonų firma Toyota siūlo ir didelius masyvius ir galingus visureigius, kaip, pavyzdžiui, Toyota Tundra ar Toyota Tacoma. Tokiu automobiliu į darbą važinėti greičiausiai nebus ekonomiška ir neapsimokės, tačiau jei turite poreikį važinėti bekele ar miško takeliais, toks automobilis – kaip tik jums. Galingas, talpus ir patikimas. Kad ir kokį modelį pasirinksite, greičiausiai liksite patenkintas tiek automobilio techninėmis savybėmis, tiek patikimumu.

                  Toyota siūlo nemažai „vidutinių“ automobilių modelių. Būtent tokių, kokius mėgsta lietuviai, keliaujantys ne tik į darbą, bet ir besilankantys savo soduose ar mėgstantys važinėti prie ilsėtis prie ežerų ar upių. Tokie automobiliai yra gana ekonomiški, tačiau ir talpūs, tinkantys ir važinėjimui mieste ir tolimesnėms išvykoms. Tokie Toyota modeliai yra Toyota Auris ar kiek didesnis ir talpesnis Toyota Avensis, žinomas kaip didelis konkurentas Passat‘ui, ilgą laiką buvusiam bene populiariausiam automobiliui Lietuvoje. Beje, kalbant apie šiuos modelius, Toyota siūlo kelias skirtingas modifikacijas. Pavyzdžiui, ekonomiškus, nedidelio litražo variklio ar turbodyzelinius 2.4 litro automobilius. Taip sakant – kiekvienam pagal poreikius. Beje, prisimenant Toyota Avensis, galima rinktis ne tik variklio tūrį ir galingumą, tačiau ir automobilio dydį. Tai yra, gaminamas ir Toyota Avensis Verso  – minivenas, kuris bus gerokai patogesnis kelionėse su šeima. Jame tilps ne tik visi šeimos nariai, bet visa reikalinga kelioninė įranga ir daiktai.

                  Japoniški Toyota automobiliai gali pasigirti ne tik kokybe, bet ir saugumu. Štai 2004 metais vienas iš Toyota modelių gavo aukščiausių saugumo standartų įvertinimą Europoje. Na o kas gi nenori būti saugus kelyje? Vienas iš Toyota trūkumų ilgus metus buvo įvardijamas kaip prasta garso izoliacija. Norint važiuoti didesniu greičiu teks pajusti šį automobilio minusą. Jei tai yra jums labai svarbu – gerai pagalvokite, kokį automobilį pirkti ir ar bent kuris Toyota modelis yra jums tinkamas variantas. Kalbant apie kitus minusus Toyota modeliai jų gausa „pasigirti“ negali, todėl jei garso izoliacija jums nėra svarbu, galite drąsiai rinktis šios markės automobilį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *