Ką pasirinkti kelionėje – viešbutį, hostelį ar palapinę?

viešbučiaiBene didžiausias išlaidas kelionėse sudaro nakvynė. Tai yra, dažnas, keliaudamas į poilsinę kelionę, renkasi nakvynę viešbučiuose, kas nėra itin pigų. Na nebent pavyktų rasti tikrai gerų akcijų ir užsirezervuoti viešbutį ypatingai maža kaina. Tačiau tai pasitaiko gana. Todėl žmonės ima ieškoti alternatyvių nakvojimo būdu. Vienas tokių yra nakvynė hosteliuose. Tiesa, hosteliai yra gerokai populiaresni tarp jaunimo, kuris linkęs bastytis po užsienį ir jam nereikia prabangos miegant. Pigiausi kambariai hosteliuose yra bendri, galintys talpinti net iki 20 žmonių. Dažnai čia būna sustatytos dviaukštės lovos. Dušai ir tualetai  yra bendri. Nors tokiuose kambariuose gali atrodyti ir nejauku miegoti, tačiau čia dažniausiai renkasi keliautojai, turistai. Be to, dažnai gaunate rakinamą spintelę ir galite ten pasidėti savo daiktus.

                  Hosteliuose galima rasti ir kambarių, skirtų vienam ar dviem žmonėms. Taip pat su privačiu vonios kambariu. Tokie kambariai bus brangesni, tačiau turėsite gerokai daugiau privatumo. Visgi, tai nėra viešbutis ir nereikia tikėtis didelės prabangos. Kaip minėta, žmonės hostelius dažnai renkasi tik tam, kad pernakvotų ir nusipraustų.

                  Kai kurie keliautojai mėgsta nakvoti tiesiog palapinėje ar automobilyje. Žinoma, patogumo čia nedaug, tačiau nuotykiai kone garantuoti. Tiesa, tokiu atveju greičiausiai keliausite ne tiek po miestus, kiek po gamtą, lankydami gamtos paminklus, taip pat ir mažesnius miestelius, kaimus. Dažnai nakvynę palapinėse pasirenka keliautojai po Islandiją ar panašias vietoves, kur viešbutį galima rasti tikrai ne visur, o be to, jis ir kainuoja didžiulius pinigus. Taigi, palapinė nei kainuoja, nei nereikia jos ieškoti, tačiau nėra tokia patogi ir netenkate galimybės nusiprausti po karštu dušu.

                  Patogiausia, žinoma, yra viešbučiai. Juose gausite privatų numerį, dažniausiai yra galimybė užsisakyti pusryčius. Kai kuriuose viešbučiuose būna privačios virtuvėlės, kur galima gamintis maistą, taip sutaupant šiek tiek pinigų. Be to, viešbučiai dažnai turi ir daugiau patogumų – tai gali būti baseinai, sporto salės, kokteilių barai, restoranai, kitokios pramogos bei laisvalaikio praleidimo galimybės. Kai kuriuose viešbučiuose teikiamos ir dviračių ar automobilių nuomos paslaugos. Taip sakant, viskas yra vietoje ir nereikia toli ieškoti, norint kažką rasti, kas padarytų jūsų atostogas įdomesnes ar tiesiog labiau atpalaiduojančias. Tad

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *