Panaikink musiukus

Rudenį džiaugiamės sodo gėrybėmis. Smagu, kai namuose nestinga iš kaimo atsivežtų obuolių, morkų, svogūnų. Bet kartu su gėrybėmis parsinešame ir amžiną problemą – vaisines museles. O kai prasideda, neįmanoma apsiginti – jos veisiasi ne tik ant vaisių, bet ir ant daržovių duoninėje, spintelėse. Įkyru ir bjauru.

Vieną būdą buvau išbandęs anksčiau – molinio indo, kuriame laikėme svogūnus, kraštus įtryniau česnaku. Padėjo, bet ne šimtu procentų. O šiemet pagaliau radau tikrai efektyvų būdą – problema visiškai išsisprendė vos per dvi dienas.

Pamaniau, gal šis būdas pravers ir jums.

Jums reikės plastikinio butelio, lipnios juostos ir rūgštaus skysčio. Tai gali būti skiestas actas ar vynas. Tinka ir alus.

Jums reikės plastikinio butelio, lipnios juostos ir rūgštaus skysčio. Tai gali būti skiestas actas ar vynas. Tinka ir alus.(2/11) Igno nuotr.

1. Nupjaukite butelio viršutinį trečdalį.

2. Uždėkite apverstą butelio dalį ant likusio pagrindo ir suklijuokite juos lipnia juosta.

3. Įpilkite rūgštaus skysčio.

Muselės greitai sulįs į butelį ir negalėdamos išskristi, nuskęs.

Rezultatas po savaitės.

Tiesa, po kokios savaitės vaizdas butelyje pasidaro ne itin malonus, bet sugalvojau, kaip to išvengti – butelį paprasčiausiai apsukant popieriumi. Man po ranka buvo paprastas baltas lapas, bet čia jau erdvė pasireikšti jūsų fantazijai.

Sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *