Pica sveikai ir skaniai – tikrai įmanoma

Mūsų skrandžiai kartais būna labai įnoringi. Nors ir žinome, jog maitintis reikėtų sveikai, valgyti beveik vien tik daržoves, ir tik savo pačių augintas, vis tik taip dažnai norisi atsipalaiduoti ir valgyti tiesiog skaniai. Dažnai tokius dalykus galima suderinti, tačiau toli gražu ne visi tai žino. Žinoma, valgant aliejuje keptas bulvytes įsivaizduoti, jog maitinatės sveikai, bus tikrai sunku. Kita vertus, kokybiškai ir gerai pagaminta pica, atsisakius tam tikrų priedų, gali tapti puikiu pasirinkimu. Jei kalbame apie picą Panevėžyje, kurią galima rasti Gusto picerijoje, tuomet sveika ir tuo pačiu skani mityba tikrai suderinama.

PicaIr iš tiesų, kas gi tokio blogo toje picoje? Iš tikrųjų, labai mažai kas. Tikri sveikuoliai vieningai turbūt galėtų apkaltinti tik padažus, kuriuos paprastai jau kiekvienas asmeniškai pilasi ant gautos picos. Nors net ir tie padažai būna įvairiausi, nebūtinai labai riebūs ir nebūtinai pilni cheminių skonio stipriklių. Galų gale juk visai nebūtina jų dėtis iš viso. Tokią pica Panevėžys tikrai gali pasiūlyti.

Dar kiti, save taip pat vadinantys sveikuoliais, picoje kaip blogį mato sūrį. Iš tiesų, tai riebus produktas. Kita vertus, tie patys sveikuoliai neretai mėsą keičia į sūrį ir jau įsivaizduoja valgantys sveikai bei maistingai. Sūris turbūt yra vienas esminių picos ingredientų, ir jis tikrai riebus, tad jei vengiate papildomų kalorijų, jo galite tiesiog paprašyti dėti gerokai mažiau.

O ar žinote kodėl iš tikrųjų mūsų noras suvalgyti picos kartais baigiasi vangumu, išsipūtusiu pilvu ir ne pačia geriausia savijauta? Ogi visai ne dėl to, jog tai būtų nesveikas maistas. Paprasčiausiai todėl, jog pica yra toks skanus patiekalas, jog jos persivalgome. Tuomet net ir patys sveikiausi produktai jums nepadės. Net ir salotų lapų galima padauginti, o ką jau kalbėti apie tikrai skanią picą.

Tad geriausia į piceriją eiti ne vienam, o visai draugų kompanijai. Jei jūsų miestas yra Panevėžys ir picos ieškote čia, greičiausiai žinote, jog geriausias pasirinkimas ieškoti picos yra Gusto picerija. Jos adresas yra Respublikos gatvė, 44 namas, pašto kodas – 35173, na o  telefono numeris – 8 660 66888, miestas, be abejo, Panevėžys. Ši picerija siūlo tikrai skanias picas, ir tikrai atsižvelgs į jūsų pageidavimus ant patiekalo uždėti mažiau sūrio tiesiog didelę picą padalinti perpus jums ir jūsų draugui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *