Reklaminiai stendai Klaipėdoje traukia visus

Turbūt daugelis esamę girdėję Lietuvos pajūrio verslininkų skundus apie tai, kad kiekvienas sezonas kasmet vis blogesnis už kitą. Kita vertus, kavinės ir restoranai, viešbučiai ir pramogų parkai toliau sėkmingai gyvuoja Palangoje bei Klaipėdoje ir pasitinka minias poilsiautojų. Sėkmingai nuo gausybės reklamų mirga ir pakelės reklaminiai stendai, gausiai aplipę tiek Klaipėdos žiedą, tiek jo prieigas abipus autostrados, tiek ir pačią Klaipėdą, Palangą ar Šventąją. Verslo ratas sukasi ir niekur jis nedingsta iš apraudoto Lietuvos pajūrio.

O reklaminius stendus Klaipėdoje, jų nuoma ir netgi verslo galimybes pastebi ir įvertina įvairios įmonės net iš visai kitų Lietuvos kampelių.

Kuo traukia reklaminiai stendai Klaipėdoje?

Reklama bet kuriam verslui yra tikras gyvybės šaltinis. Vieniems pakanka vien iš lūpų į lūpas sklindančių gerų atsiliepimų, tuo tarpu kitiems reikia kuo dažniau apie save priminti kuo platesnei auditorijai. Būtent pastarieji ir kreipiasi į reklaminių plotų nuomotojus. Ir vis labiau į tuos, kurie gali pasiūlyti reklaminius stendus Klaipėdoje, jos apylinkėse ar dar kur nors Lietuvos pajūryje.

Reklaminiai stendai KlaipėdojeBe abejo, pagrindinis norinčiųjų reklamuoti pajūryje šaltinis yra gausūs poilsiautojų būriai. Vasarą čia jų tikrai netrūksta. Turbūt niekur kitur vasaros metu nepavyks surinkti tiek plačios auditorijos savo reklamai kaip Klaipėdos aplinkkelyje ar pačiame mieste. Tą greitai suprato patys pajūrio verslininkai. Viešbučių, restoranų, pramogų parkų bei kitų su atostogomis susijusių paslaugų siūlytojų reklamas jau seniai esame įpratę vos priartėję prie pajūrio. Tačiau pastaraisiais metais reklaminiai stendai Klaipėdoje vis dažniau tampa ir atrodytų visai nesusijusių verslų traukos objektų.

Kita vertus, tai visiškai nesvarbu. Jei auditorija didelė, plati, o verslo siūloma prekė ir paslauga yra orientuota į įvairiausią auditoriją, visai nebesvarbu, kur jūsų reklamą pamatys potencialūs klientai. Šiuo atveju kur kas svarbesniais veiksniais tampa būtent auditorijos dydis. Ir Klaipėda ar Palanga šiltais vasaros mėnesiais šioje srityje puikiai nurungia visas kitas Lietuvos vietas. Natūralu, jog vaikščiodami Klaipėdos gatvėmis vis mažiau stebimės matydami kelionių į Turkiją, automobilių, santechnikos reikmenų ar autoservisų tinklo reklamas. Mes esame potencialūs jų klientai kad ir kur bebūtume. Jie tą žino ir tuo naudojasi. Tiesiog pasitikdami mus mūsų atostogų metu. Ten, kur esame.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *