Unikalus puodelis

Namuose yra vienodų puodukų, kuriuos galite paįvairinti savo rankomis. Sutikite, jog tai puiki dovana draugams, šeimai, be to puikiai tiks ir savo virtuvės puodukus papuošti jūsų sugalvotais ornamentais ar raštais. Jei neturite baltų puodukų, nenusiminkite ir paieškokite spintelėje spalvotų. Puodukus galite nusipirkti parduotuvėje. Paieškokite jums patinkančios formos balto puoduko, jis neturėtų daug kainuoti. Susiradus puoduką prasidės pats smagumas – jo puošyba!

 

Ko jums reikės? Be abejonės minėtų puodukų ir porceliano žymeklio ( jis kainuoja apie 10 litų, galite rasti dailės parduotuvėse). Galite puošti įvairiomis spalvomis. Jei neturite žymeklio porcelianui  ir nėra laiko jo nusipirkti, panaudokite “Sharpie” žymeklį. Baigę piešinį įdėkite puoduką į įkaitintą iki 180 °C orkaitę 30 -40 min.  Palikite ten puoduką, kol atvės iki kambario temperatūros. Taip išsaugosite piešinį ilgam.

Nepamirškite paspausti “Like” mygtuko straipsnio kairėje. Taip apie naujausius patarimus ir idėjas sužinosite patys pirmieji!

Pieškite tiesiai ant puodukų, ką sugalvojate. Jei nedrąsu, pasinaudokite popieriaus lapeliu. Nupieškite ant jo piešinį ar atsispausdinkite ir stipriai paryškinkite linijas pieštuku.

Uždėkite piešinuką ant puodelio, atsukę piešinį į puoduką, pieštuku tušuokite, tas linijas, kurios turi persikelti ant puoduko paviršiaus. Atsargiai nuimkite popierių ir žymeklio pagalba atkartokite linijas.

Pasitelkite fantaziją ir pradėkite puošti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *